Refrigerator Kashi Mixed Berry Bars
So my most favorite thing, and most expensive along the lines of bang-for-the-buck, at Whole Foods is the raspberry crumble bar. They are baked there, and you only get three bars and it costs $5…that’s expensive! But every time I go into Whole Foods I waste that money, but boy do I enjoy them! I…
